Qendra Tregtare - Prishtin

Shitet nga: ilir 30 Mar 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Lokali shitet, ne Qendren Tregtare ne Breg te Djellit

Lokali Nr.110 --- 22 m2

Lokali esht i pershtatshem per zyre, dhe aktivitete tjera, gjindet ne katin e 3 te Qendres Tregtare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim