Qlirimi-n

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: QLIRIMI-N 23 Shk 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Qlirimi -n ju ofrojm kryerjen e ketyre punve per klientet tan suvatimin e mureve te brendshem ete jashtem rinovimin etegjitha objekteve afariste izolimin me stiropoll si dhe te gjitha llojet e fasadav gledin eshum te tjera ju mirpresim per pun te shpejt te sigurt dhe te mire qe te bindeni na kontaktoni ne ket numra tel 045 524 326/ 043 910 872 ju mirepresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim