Renovim Moler Fasad Gled Pllaka Amstrong Tapeta

Shitet nga: Mili 01 Shk 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Rexha-N Kryejm keto sherbime si; Renovime Suvatime Dekorime Moler Glet Knauf Fasad te brendshme Rafaello (Stuko Veneciane) Dysheme pllaka Laminat Parket Epox (Epoks) instalim te ujit kanalizimit . Ne bejm edhe thyrjen e murev apo prerjen e betonit? Jemi staf profesional me pervoj 20 vjeqare kemi ekipe te specializuar . Punët i kryejm me Pergjegjsi dhe me garancion 1 vjeqar
Ju mir presim
nr per info.045321805ose 0038649321805 viber dhe whatsApp
www.facebook.com/Rexh-N
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim