SHITET - IPET ME QIRA OBJEKTI AFARSIT HOTEL"DEA"NE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Hotel Dea 18 Sht 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Velani
Sipërfaqe: 1500 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Shitet apo ipet me qira objekti afarist ish Hotel DEA i cili gjendet ne lagjen Velania-Prishtine.
Objekti ka nje siperfaqe prej 1500m2 ( 5 kat )dhe eshte i gatshem per qdo veprimtari ( Zyre , Ambasad , Spital Privat, Unverzitet, Casino ,Hotel etj).
Objekti posedon te gjitha kushtet e nevojshme per qfardo pune, posedon parking te mjaftushem per 20 vetura , ngrohije qendrore ( me naft dhe rrym ) , uje 24 ore ( 20 Tone uje rezerv ) me pompa automatike , klimatizim , rrjet telefonik dhe ate kabllovik , gjenerator ( 100 KW ) etj.
Objekti posedon 3 salla lukzoze nga 150-250 m2 dhe 2 kate (13) dhoma me mundesi shendrimi ne zyre, te tri sallat kan hymje te veqant po ashtu edhe lidhshmeri mes veti brenda objektit.
Objekti gjendet ne pjesen me te bukur te qytetit me pamje nga parku GERMIA.

Per cdo interesim apo pytje mund te na kontaktoni permes e-malit opo numrave te telefonit.

Mob: +377 44 555 929
fatos1st@live.com

Te gjitha Agjencionet e mirse ardhura!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim