SHITET URGJENTISHT LOKALI

Shitet nga: Rexhe 26 Mar 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Shitet urgjentisht lokali me sipërfaqe prej 200 m², që ndodhet në katin e dytë, në kuadër të objektit të ri afaristo-banesor “Pejton”, në lagjen Pejton (afër BKT-s), në Rr. “V.Pasha” p.n., Prishtinë.
Objekti është me dy hyrje, nga të dyja anët e rrugëve kryesore, dhe në dispozicion të lokalit janë edhe shkallët, koridori dhe ashensori i përbashkët.
Lokali është i përshtatshëm për çdo lloj veprimatarie me mundësi edhe të ndarjes së tij në disa pjesë.
Lokali dhe I gjithë objekti në tërësi, posedon komplet sistemin e ngrohjes dhe është i kyçur me “Termokos”-in.
Gjithashtu ka edhe sistmemin e ventilimit dhe të kondicionimit të ajrit.
Dokumentacioni është i rregullt dhe mund të përkthehet menjëherë.
Për më shumë informata, në telefonin nr. 044 166 580, çdo ditë pune nga ora 9 deri në ora 17.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim