SHQIPERI Lezhe, shes ambjent biznesi 16.333 m² ..

Shitet nga: dhuri 03 Pri 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
SHITET Tale Lezhe Buze Detit Ngjitur me Hidrovorin ,Rrruge e Asfaltuar,Toke 16 333 m2, e shtruar e tera me cakell dhe e rrethuar me xokel betony.e gateshme per cdo lloj investimi Shitet 47 euro m2,Ose Nderrohet me vleren Ekuivalente me Objekte ne Tirane Tel 00355 68 40 44 520
Me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim