Shitet ose Ipet me qera Objekti Afarist 2450 m2

Shitet nga: Objekt 18 Dhj 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Shitet ose lëshohet me qira objekti në Prishtinë në Kodrën e Trimave rr.Vëllezërit Fazliu.

Objekti ka sipërfaqe te tërësishme 2450m dhe oborr 8 ari.Objekti është në rrugë kryesore dhe funksional nga viti
2005.Objekti ka podrum,përdhesën dhe 4 kate.

Ne kuadër të objektit janë sallë 500m katror,sallë 120m katror,sallë 60m katror si dhe sallë prej 55m katror.Në 4 kate janë 33 dhoma të paisura gjumi,33banjo si dhe 8 servisa përcjells.Objekti ka nxemje qëndrore me qymyr dhe dru,rezervoarin e ujit,gjenerator si dhe parking te mjaftueshëm.Objekti është I përshatshëm për ambasad,kolegj,spital,bankë,hotel ose zhvillime te veprimtarisë së njejt.

Nr.Tel. 044 14 14 85
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim