shes 3 lokale ne MATIN 1**

Shitet nga: arlind 20 Mar 02:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
shes 3 lokale ne MATIN 1..lokalet jan ne rrugen MUHARREM FEJZA dhe kan kete siperfaqe
-50m2
-170m2
-240m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim