Lokali te "Beni Dona"

Shitet nga: Qendrim 17 Sht 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
SHITET lokali afarist. Lokali gjendet ne objektin "Beni Dona", lagjja Ulpiane.
Lokali posedon 48 metra katror dhe ka ambient mjaft te pershtatshem biznesi.
Lokali eshte i leshuar me qira, 600Euro 1/12
Per me shum informata na kontaktoni... Qmimi i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim