(QIRA) LOKAL për Zyre në PEJTON (120m²)

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 03 Gsh 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
(QIRA) Leshohet LOKALI me Qira për Zyre në Pejton, i rregulluar mire dhe komod. Siperfaqja (120m²). I paster dhe Komod.


Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: kosovarealestate.ks@gmail.com

Per te shikuar edhe OFERTA tjera tona, ne rubriken "Çfarë kërkon?" sheno numrin tone +37744108703

Faleminderit per bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim