Agjencioni PASHA

Shitet nga: Agjencioni PASHA 08 Shk 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Nese keni shtëpi , banesë, lokal afarist apo truall për të cilën jeni të interesuar për shitje apo dhënie me qira - Agjencioni i Patundshmërisë - "PASHA" ju mundëson duke ju lehtësuar realizimin e këtij qëllimi për të Kontaktuar Agjencionin në fjalë mund të drejtoheni edhe në zyren e cila gjendet ne Rrugen " Nena Terezë" ( KURRIZI)
-Njëherit kryejmë dhe këto shërbime juridike

* Përpilimin e kontratës për shitblerje apo dhënie me qira
* Kontrata të punës
* Autorizime , ankesa , kundërshtime si dhe veprime të tjera juridike për Gjykatë


-Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA
Adresa: Nena Terez (KURRIZI)
Nr : 044-253- 512
044-893- 073 ( viber )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim