Atele me qera

Shitet nga: Krenar 04 Sht 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Atela eshte tre kate dy katet e para jane galeri ,posedon 2 ballkone 2 wc, 2 kuzhina eshte ne gjendje shume te mire esht moderne ka pamje te mrekullueshme eshte ne qender te qytetit tek hotel sirius... preferohet me shume per byro arkitektonike dhe giithqka qe ka te bej me dizajn gjithashu per firma tjera....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim