BANESA ME QIRA NE QENDER

Shitet nga: Bardh Kukaj 14 Pri 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lëshohet me qira banesa në qendër për zyre. Banesa ka 80m² (neto) dhe është 3 dhomëshe (salloni, dy dhoma gjumi, kuzhina, trapezaria, 2 banjo, 1 ballkon, dhe bodrumi). Është në katin e katërt, dhe hymja ka lift dhe interfon. Banesa gjindet në rrugën Hajdar Dushi, përkatësisht përballë Ministrisë së Punëve të Brendshme (afër Shtëpisë së Shëndetit).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim