Banese per zyre me qera ne qender 60m2

Shitet nga: Vjosa 27 Krr 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet me qera banesa ne qender te Prishtines.

Banesa mund te perdoret per destinacione te ndryshme, sidomos eshte e pershtatshme per zyre apo ordinance. I ka dy nivele (duplex) dhe eshte ne katin perdhese.

Me saktesisht, banesa eshte mbrapa Operes.

Cmimi sipas marreveshjes.


Kontakti:
044165633
044 256217
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim