Banese-zyre me qira

Shitet nga: bahri 02 Mar 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
leshohet banesa me qira e cila eshte shume e pershtatshme per ordinanc ose per zyre te ndryshme dhe gjendet ne prishtine tek qafa, banesa i ka 100 m2 eshte ne katin e pare-perdhes eshte ndertim i ri dhe banesa eshte ne gjendje perfekte me te gjitha kushtet per te zhvilluar banuar ose punuar etj etj,, per informata numri i telefonit 044 dhe 049 127 011 ose ne email liria1@live.de...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim