Call center me qira,ose zyre te ndryshme

Shitet nga: avni 03 Pri 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
lleshoj cal center me qira,lokali posedon 2 wc,110m2.esht i paisur full.vetum me i programu kompijuterat per qfar te nevojiten.dhe abonimin.nisja puno.paisjet jan te mira,dhe te reja siq duken ne foto.lokali mudn te operdoret per zyre te ndryshme,ku dhe shum organizata i kan zyret.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim