Dy Lokale te nën Kalimi në Dardani

Shitet nga: Egzona 13 Pri 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

215 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokalet kane nga 100m2 dhe posedojn nga një garazhe.
Njeri lokal ka çmimin: 230.000 Euro kurse tjetri
Lokal ka çmimin: 215.000 Euro
Lokalet janë të leshuara me qera me nga 1000 Euro në Muaj.
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim