Hapsire afariste 120m2 afer kuvendit te Kosoves

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjendet në Prishtinë, rruga Agim Ramadani kati i I-rë

Siperfaqja 120 m2 e ndarë në 4 njësi (4 zyre),
1 kuzhinë,
një banjë dhe një depo (shpajz).
Cmimi eshte 1500 Euro per muaj.

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim