IPET ME QIRA OBJEKTI

Shitet nga: Shemsi hyseni 23 Shk 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
IPET ME QIRA OBJEKTI AFARIST 20ARI VEND
OBJEKTI E KA NI SIPERFAQE PREJ 850M2 DEPO DHE 150M2 ZYRE E GATSHME PER PUN.
GJINDET NE MAGJISTRALEN PRISHTINE-FERIZAJ NE QAGLLAVICE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim