Ipen me qera zyret prapa Tetrit- Prishtinë NSH "..

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ipen me qira Zyret ne qender te Prishtines, mbrapa Teatrit Kombetar, afer Trustit.

Zyrja posedon afer 60 m2, e cila ka hyrjen direkt nga rruga "Agim Ramadani", nr.12
pra prej asfaltit mund te hyni ne zyre direkt, ofron nje komoditet te mire per zyre,
me 1 paradhome, 2 dhoma-zyre, 1 banjo dhe mini-kuzhinen.

Ju lutem per çdo pakjartesi apo informacion shtese mos hezitoni te na njoftoni permes mobilit apo emailit.

Çmimi eshte 500 Euro, por per shkak te kohezgjatjes çmimi mund edhe te diskutohet...

Me respekt, NSH. AKS AGENCY
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim