Jap Zyre Me qera ne Pejton

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 06 Krr 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Agjensioni ERONA shpk jep Zyre me qera ne Pejton afer Ambasades Norvegjeze, Zyret jan me inventar dhe jan te ndara ne dy pjes nje zyre e madhe dhe nje e vogel. Po ashtu Zyret ka nxemje qendrore, Banjo,Uje,Parking etj.

Mund Te Kontaktoni ne Nr : +38649394111

E-mail : erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim