Jap me qera banesen per zyre,ordinance...

Shitet nga: Beni 17 Mar 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshoj lokalin 40m2 (banese e renovuar tani dhe e adaptuar per lokal) me qira, i cili gjendet te tregu ne Ulpiane,me saktesisht mbi kafenen "RENNE" apo perballe kafe-picerise "UNIVERS-i".Eshte ne katin e pare,perbehet nga dy dhoma,korridori ,banjo dhe terasa. E pershtatshme per ZYRE, ORDINANCE MJEKSORE,CALL CENTER apo diq e ngjajshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim