Lëshohet pllaci me qera ne magjistralen Prishtin..

Shitet nga: arianit 22 Shk 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lëshohet me qera pllaci i pare afer termocentralit TC KOSOVA A . pllaci posedon 2 zyra dhe 1 garazhë dhe ka gjithsej 35ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim