Lëshojmë me qera Lokalin në Rr"A. Ramadani"-NSH ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH " AKS AGENCY " 24 Tet 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali afarist gjendet në lokacionin përballë Kuvendit, respektivisht prapa Sheshit "Ibrahim Rugova" në rrugën Agim Ramadani.
Lokali gjendet ne katin e parë, mbi përdhesë me dalje në rrugën kryesore.
Siperfaqja e lokalit është 156 m2 me këtë rënditje:
- gjashtë (6) zyre
- një (1) kuzhinë
- dy (2) banjo
- një (1) shpajz

Lokali ka siguri te lartë duke filluar nga parahyrja e cila është nën vezhgimin e kamerave përfshirë komplet objektin si dhe sistemin e alarmit .
Lokali ka ndriqim në të gjitha anët si dhe ka shkallët e daljes emergjente në raste të nevojshme.
Cdo zyre ka sistemin e klimatizimit, ngohje qëndrore si dhe objekti ka furnizim 24h me ujë.

Në objekt në ndërkohë janë lëshuar dy zyre andaj kanë mbetur edhe katër zyre të tjera të cilat mund të shfrytzohen për ndonjë përfaqësi.
Këto zyre mund të lëshohen komplet por edhe ndamas, me çmim sipas marrveshjes.


The business premises in front of the Parliament of the Republic location respectively Ibrahim Rugova square back on the road Agim Ramadani. Premises located on the first floor, the ground floor has access to the main road.
The bar area is 156 m2 with this order:

- six (6) office
- one (1) Kitchen
- two (2) bathrom
- one (1) pantry

The premises has high safety from the entrance which is under the supervision of the entire facility including cameras and alarm system. The premises has lighting on all sides as well as emergency exit stairs in special cases.

Each office has ngohje system and central air conditioning, building is supplied with water 24 hours.
The use of the facility Price 2000 euros / month and the fee provided for 3-6 months.

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH " AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim