LESHOJ ME QIRA ZYREN NE QENDER RR.GARIBALDI ...

Shitet nga: Pronari 11 Maj 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet zyra me qira per qiramarres serioz ne qender te Prishtines , perball Hotelit Grand . Zyra eshte komplet e renovuar .Gjendet ne katin perdhes dhe eshte shume e pershtatshme per zyre etj.
çmimi sipas marrveshjes
kontakti /049-784-777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim