LINA-Shitet dhe Ipet me Qera Lokali 66m2 në Emshir

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' 09 Maj 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Emshirë-Prishtinë
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Shitet dhe Ipet me qera;Lokali
Kuadraturë;66m2
Kati;Pëdhesë
Adresa;Kompleksi Prishtina Star-Emshir në Prishtinë
Infrastrukturë;E kompletuarë gjithashtu Lokali posedon:Parking para Objektit dhe para Lokalit,Parking nëntoksor me pagesë,Nxemje Qendrore,Kamera Sigurie,Sigurim Fizik 24h,Gjelbrim,Kënd për Fëmijë,dy Pishina dhe Pastrimi i oborrit, kopshtit, objektit, parkingut bëhet çdo ditë.
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim