Leshohet banesa 100m2 me qira per zyre ne rr."Ga..

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 04 Shk 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet banesa 100m2 me qira per zyre ne rr."Gazmend Zajmi" , banesa eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 100m2 ,ka tri hapesira pune dhe kuzhine ,banjo , wc dhe nje ballkon te madh me pamje ne rrugen kryesore. Banesa eshte komplet e renovuar dhe shume e pershtatshme per zyre. Cmimi eshte 400 euro i negocieshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim