Leshohet banesa me qira për zyrë, ordinancë, agj..

Shitet nga: Beha 03 Mar 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
leshoj me qira banesen ne lagjen Pejton ne mses posta 3 dhe Raifaizen bank. kati I. banesa nr. 4 tani është agjensioni permbarues privat e cila do lirohet nga dt. 31.03.2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim