Leshohet banesa me qira për zyrë, ordinancë, agj..

Shitet nga: Beha 23 Mar 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
leshohet banesa me qira për veprimtari te ndryshme ne lagjen Pejton sol.I.kati I. ban.nr.4. në mes posta 3 dhe Raifaizen bank, lirohet nga dt. 31.03.2015. gjendet mbi kafiterine Agolli, "Permbarues privat"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim