Leshohet banesa me qira per zyre afer "Sllovenia..

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 20 Mar 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet banesa me qira per zyre afer "Sllovenia Sport", banesa eshte ne katin e peste me lift, me siperfaqe prej 60m2, ka sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, ballkon. Banesa eshte shume e pershtatshme dhe ka hapesire shume funksionale per zyre. Cmimi eshte 220 euro plus shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim