Leshohet banesa me qira per zyre ne sheshin "Nen..

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 27 Mar 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet banesa me qira per zyre ne sheshin "Nene Tereza", banesa eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 55m2, ka dy hapesira pune, banjo, dy ballkone. Banesa eshte e renovuar dhe ne gjendje shume te mire, me pozite shume te mire me pamje ne shesh. Cmimi eshte 500 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim