Leshohet lokali 100m2 me qira

Shitet nga: Fuat 10 Sht 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshojme lokalin me qira.Hapesira eshte 100m2 dhe eshte e ndare ne 3 lokale te hapura perbrenda. Secili dyqan ka wc e ndara. Objekti ndodhet mbrapa objektit te Qeverise.

Nr Kontaktues:

044 140 949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim