Leshohet lokali me qera 170m2 afer salles 1 tetori

Shitet nga: Ardit 01 Mar 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet lokali me qera eshte i pershtatshem per depo dhe zyre eshte i ndar ne zyre por mund te hiqen ndarjet dhe te shfrytzohen si depo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim