Leshohet me qira Lokali 64m2 ne Prishtine

Shitet nga: Gani 19 Pri 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet Lokali 64m2 me qira .Lokali gjendet ne Bregun e Diellit perball stacionit te fundit (autobusi 4shi)te Banesat e Bardha .Ka rryme dhe uje 24ore si dhe parking te mjaftueshem para lokalit .
I pershtatshem per Zyre ,Ordinance te ndryshme, Barnatore,Sallon Ondulimi si dhe per Depo sipas nevojes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim