Leshohet zyra 75m2 me qira ne qender perballe 92..

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 10 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet zyra 75m2 me qira ne qender perballe 92-it.
Zyra eshte ne katin e dyte ka tri hapesira pune,kuzhine, banjo dhe dy terasa.
Zyra eshte e pershtatshme per gjdo lloje veprimtarije.
Çmimi i qirase eshte 500euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr:044 518 550 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim