Leshohet zyra 75m2 me qira ne qender perballe 92..

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 03 Pri 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet zyra 75m2 me qira ne qender perballe 92-it. Zyra eshte ne katin e dyte ka tri hapesira pune,kuzhine, banjo dhe dy terasa. Zyra eshte e pershtatshme per gjdo lloje veprimtarije. Çmimi i qirase eshte 500euro i negociueshem. Na kontaktoni ne nr:044 518 550 dhe 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim