Leshohet zyrea 55m2 me qira ne ne qender me pamj..

Shitet nga: Visari 10 Pri 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet zyrea 55m2 me qira ne ne qender me pamje nga sheshi.
Zyra eshte ne katin e dyte, ka dy dhoma pune, koridor dhe banjo.
Çmimi i qirase eshte 500euro. Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim