Leshohet zyrja me qira ne Pejton komplet e pajisur

Shitet nga: Prishtina Real Estate 23 Pri 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet zyrje me qira ne Pejton komplet e pajisur me invertar, kati 2 dhe 3, 200m2. Kati I-rë ka 3 zyre, dy banjo. Kati II-të një kuzhinë te vogël dhe 2 zyre. Info: 049/045 23 24 00 . www.prishtinare.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim