Leshohet zyrje me qira ne Pejton komplet e pajisur

Shitet nga: PrishtinaRealEstate 27 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet zyrje me qira ne Pejton komplet e pajisur me invertar,
kati 2 dhe 3, 200m2.
Kati I-rë ka 3 zyre, dy banjo. .
Kati II-të një kuzhinë te vogël dhe 2 zyre.

Info: 049/045 23 24 00 PrishtinaRealEstate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim