Leshoj Lokalin me qera.

Shitet nga: Fegjri 14 Pri 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lëshoj lokalin me qera në madhësi prej 60m2. Lokali gjendet në rrugen Hajrullah Abdullahu nr.2 -Prishtinë (afër kolegjit Iliria). Lokali është i përshtatshëm për zyre afariste, ordinanc,dhe veprimtari tjera . Ai posendon ndriqim te shkëlqyshëm, ventilim, dhe ngrohje qendrore.Lokali është i lirë nga data 01.05.2016.
Çmimi 6 euro per m2
Tel kontakt /viber +37744185949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim