Leshoj Me Qera Lokalin Ne Qender Te Prishtines

Shitet nga: lokali 13 Shk 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshoj Me Qera Lokalin ne Qender te Prishtines perkatesisht te Qafa
perball Western Unionit, Lokali ka 50m2 dhe 20m2 teras i pershtashem
per: Ordinanc, Kafeteri, Dyqan,Fast food, Sallon,Mishtore,zyre etj.

Qmimi 800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim