Leshoj lokalin me qera

Shitet nga: xxx 09 Pri 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshoje lokalin me qera i cili gjindet ne afersi te Kompanise se sigurimeve "ILLYRIA". Lokali posedon nyje sanitare si dhe ka 25 m2. Per me shume info na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim