Leshoj lokalin me qira ne qender te Prishtines 1..

Shitet nga: Mal Osmani 02 Mar 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshoj lokalin me qira ne qender te Prishtines afer Ministris se Arsimit
Lokali eshte 120m2 dhe eshte shum i pershtatshem per Zyre, Depo, Bank, Perfaqsi apo Ndermarrje te ndryshme. Eshte i gatshem me rrym dhe uj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim