Leshoj me qera Lokalin 315m² afer sllovenis se s..

Shitet nga: Trimi 02 Pri 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshoj Lokalin me qera te Sllovenia e Sportit,

Lokali eshte 315m²
Eshte i pershtatshem per zyre, gjithashtu dhe per depo

Mund te kontaktoni ne numrin e telefonit 044969085
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim