Leshoj objekt afarist me qira

Shitet nga: lulzim 20 Mar 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lëshoj me qira objektin afarist. Objekti gjendet në lagjen "Arbëria", në Prishtinë në rrugën "Ahmet Krasniqi". Objekti është 300m2 dhe 5 ari oborr-parking. Është I përshtatshëm për shumë veprimtari si zyrë, dyqan, kopsht për fëmijë, call center, filial banke, ordinance etj.Objekti është në rrugë kryesore, afër Hotel Adria.
Për më shumë informata kontaktoni në +37744180027.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim