Leshoj zyret me qira n prishtine te santea

Shitet nga: Alban Ibishi 02 Krr 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
leshoj zyret me qira n prishtine posedojm nje seri zyres rreth 9 te tilla ,te cillat jan multifunksionale, posedojm zyre te madhesive te ndryshme duke filluar te vogla nga 20 m4 per zyre inviduale deri n 100 m2 per pordorime te ndryshme si call center studio dizajn etje etj .. qmimet behen sipas marrveshjses dhe ju garantojm qe qmimemt jan ideale per qdo lloj aktiviteti qe do te zhvillohet ne te...


numrat kontaktues

045 249 929

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim