Leshojme zyre me qira ne Pejton.

Shitet nga: Egzona 09 Shk 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali ka dy zyre, dhe eshte e renovuara dhe te gatshme per te filluare pune punen.

Cmimi: 700 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim