Lokal 30 m2 në Prishtinë

Shitet nga: Irfan 22 Maj 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Shes lokalin në Breg të Diellit në Prishtinë te banesat e kuqe.
Lokali ka 30 m2, është i përshtatshëm për çfarëdo lloj veprimtarie.
Gjendet afër ish- Proper Pizzes te Fakulteti Teknik.
Gjithashtu shitet edhe garazha prej 25 m2 ngjitur me lokal.
Ekziston mundësia të bashkohen dhe të bëhet një lokal prej 55 m2.
Për më shumë info, kontakt në tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim