Lokal afariste me qera

Shitet nga: Ideal 01 Sht 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Nena Tereze 16/23
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshoj lokalin afarist me qera ne sheshin "Zahir Pajaziti" ne shpinen e lokalit Mattisa.

Lokali eshte ne gjendje te mire i renovuar dhe ka siperfaqe te mbrendeshme 40 m2 dhe terrace te jashtme e cila mund te perdoret deri ne 20 m2.

I pershtateshem per zyre, ordinance, apo fast food

Cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim