Lokal me Qira ne Qender ne Prishtine (Rr. Bajram..

Shitet nga: Atletika M. 21 Shk 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohen 4 lokale me qira ne qendren e biznesit "Dodona" ne rrugen Bajram Kelmendi ku gjinden edhe zyret e kompanive tjera si telegrafi.com, smardonline, ceed kosovo etj. Lokalet tona kane keto madhesi:

143 m2
54 m2
22 m2
42 m2

Tri lokalet me te vogla gjinden ne katin e perdhese kurse i madhi ne katin e pare. Lokacioni ideal 2 min larg sheshit Ibrahim Rugova. Cmimi per qira fillon nga 150 EUR.

Lokali i madh ka 143m2 dhe eshte i renovuar. Gjendet ne katin e pare dhe dritaret jane nga ana e rruges.

Tel: 044/168099 & 049/168099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim